WOOX Klub

Ve WOOX klubu se nakupuje za polovinu

Zrušili jsme velkoobchod. Náš partner jsi teď ty. Bez přeprodejců a jejich marží nakoupíš oblečení a doplňky s 50% slevou, za velkoobchodní cenu přímo z Wooxu.

Chci se registrovat

CO ZÍSKÁŠ
ČLENSTVÍM?

 • nejlepší poměr ceny a kvality
 • neomezenou dobu na vrácení
 • poštovné zpět zdarma
 • přístup k novinkám a seznamu přání
 • možnost zlepšovat Woox společně s námi
Chci se registrovat

CO TI PŘINESE
ČLENSTVÍ?

 • nejlepší poměr ceny a kvality
 • neomezenou dobu na vrácení
 • poštovné zpět zdarma
 • přístup k novinkám a seznamu přání
 • možnost zlepšovat Woox společně s námi

Ve WOOX klubu je už přes 200 000 nadšených zákazníků, se kterými jsem v roce 2021 vedl 70,846 inspirativních konverzací. Dík!

Mám od vás větrovku, která je parádní. A ta vaše komunikace nemá chybu. Moc vtipné, člověk se těší i na údaje k platbě.

Gabriela

Koupila jsem si ted tohle triko a je naprosto bozi a dokonaly! Karkulka nazivo zari jeste vic nez na fotce a vlk je hodně libovej. Chtěla bych ohodnotit 5 z 5. Material bozi, obrazek bozi, dodani super rychly a komunikace bezvadna!

Karamela

Pátek 14.5. Paní v bundě... teď a nebo nikdy... běžím za ní jak tydýt PROSÍM VÁS ODKUD MÁTE TU ŠIK BUNDU? Usmála se a řekla, OD RICHARDA hmmm Richard je náš kocour počkejte myslíte z Jeseníku? Jojo... poradila že měnila L za M já při své výšce 1,87m jdu do Lka, ta bunda na živo totiž 100000000x předčila foto 👏

Kateřina

Dnes mi dorazila další do sbírky (už čtvrtá) a je jak jinak než luxusní, jen mám vždycky problém si vybrat, všechny vaše kousky jsou skvělý, ale co hlavně, funkční! Díky hlavně za zimní kabát z minulého roku, nikdy mi nebylo takhle teplo jste boží, jen tak dál!

Veronika

Proč tě chceme ve WOOX klubu?

Protože nám nejvíc záleží na tvé spokojenosti a taky na té naší. Chceme debatovat o produktech, dozvídat se co zlepšit a co se nám povedlo. Přímo od tebe, bez prostředníka. Chceme se dozvídat o tvých zážitcích v nové bundě. Pořízení dalšího kusu oblečení nám zřejmě spokojenost do života nepřinese, ale to, co v něm prožijeme, může.

NEZAJÍMAJÍ NÁS DISTRIBUTOŘI, ZAJÍMÁŠ NÁS TY!

Spolu se svými skvělými zákazníky navrhujeme a tvoříme funkční a stylové oblečení z nejkvalitnějších materiálů pro všechny příležitosti, které pořizují členové WOOX klubu za půlku reálné hodnoty - namísto marže distributorům dáváme 50% slevu zákazníkům.

Můžeme se tak všichni víc zabývat tím, co venku prožijeme, než co si vezmeme na sebe.

Z každé tisícovky, kterou u nás utratíš, nám zbyde zisk sto korun.

Ten hnedle investujeme zpátky do zlepšování.

Devět stovek utratíme za:

 • Materiál
 • Výplaty kolegům za design, vývoj, výrobu, expedici, marketing, účtování a další důležité profese
 • Poplatky Facebooku a dalším platformám za to, že o nás víš
 • Provoz nemovitostí a zlepšování prostředí, ve kterém tvoříme
 • Dopravu zboží a poštovné za vratky a výměny
 • Daně a poplatky

MÁME NEJLEPŠÍ ZÁKAZNÍKY NA SVĚTĚ. 87 % Z NICH BY WOOX DOPORUČILO SVÝM PŘÁTELŮM.
DĚKUJEME!

85 % BUND V NOVÝCH KOLEKCÍCH JE Z RECYKLOVANÉHO MATERIÁLU.

NESEDÍ? NEVADÍ. NA VRÁCENÍ MÁŠ 100 000 LET A DVA DNY. A POŠTOVNÉ K NÁM ZADARMO. SAMOSEBOU.

Woox a výroba

Měli jsme sen. Vlastní dílnu s rytmicky cvakajícími stroji, za kterými sedí ty nejšikovnější holky široko daleko. Dílnu, která do firmy přivede lidi, kteří šití skutečně rozumí. A kteří posunou kvalitu Wooxu o kilometr nebo dva. Přes šití triček a kabátů jsme se tak dostali až k vlastní výrobě kožených a plátěných doplňků, ze kterých jste nadšení.

Vlastní výroba nám otevřela oči a umožnila pochopit, kolik práce a umu stojí za jedním trikem, mikinou, kabelkou, bundou. Díky vlastnímu vývoji a výrobě jsme se stali skutečnou oděvní firmou, ve které lidi rozumí svému řemeslu. A taky zjistili, že v Jeseníku nikdy nedokážeme vytvořit velkou manufakturu. Holky, které šijí ve Woox dílně teď, jsou jedny z posledních vyučených profesionálek.

Začali jsme se dívat kolem sebe a zjistili, že na polské straně hranice - pár kilometrů od Jeseníku, fungují skvělé malé zakázkové dílny, se kterými je radost spolupracovat. A že i jinde v Evropě se textilní výrobě daří. Postupně jsme tak přesunuli od našich asijských dodavatelů 40 % produkce. Pro zbylých 60 % zatím pro vás nedokážeme v Evropě zajistit nejlepší poměr ceny a kvality. Manufaktury našich asijských přátel totiž za poslední dekádu zlepšily technologie, zpracování a pracovní podmínky obdivuhodným způsobem. Ale rozhlížíme se neustále, rádi bychom vyráběli co nejblíž. Každý progres vám budeme hlásit.

To mi dává smysl

Líbí se mi udržitelnost Woox věcí, chci nakupovat za půlku, chci, aby někdo naslouchal mým připomínkám, chci mít neomezeně dlouhou dobu na rozmyšlenou...

… chci se registrovat

(Pří)běh na dlouhou trať

Léta páně 1890. Raymann a Regenhart staví v Jeseníku největší fabriku na výrobu lněných pláten široko daleko. Prodávají globálně, stávají se výhradním dodavatelem císařského dvora. Pak přichází těžké století. Válčení, komunisti. Z moderní textilky na soutoku horských řek Bělé a Staříče se stává obstarožní Moravolen. Potom skladiště nepotřebných věcí. Pak zdroj cihel a traverz. Nakonec ruina. S krásným výhledem nicméně. Na jihu trčí Praděd, nad rozhlednou Zlatý Chlum sluníčko vychází a za kopcem Grafenberg s lázeňskou kolonádou zapadá. Všude okolo hory, doly, lesy, potoky, prameny a tůně.

Léta páně 2017. Kamarád Radek neví, co si s chátrajícím areálem v centru počít. Ve Wooxu v té době už deset let vyvíjíme spolu se svými zákazníky stylové a funkční oblečení do města i do lesa. A potřebujeme na to hodně místa. Nepěstujeme sice len jako naši předchůdci, ale spokojenost - našich zákazníků i tu vlastní. A na to se inspirativní prostředí hodí.

Ruinu po kouskách spravujeme, stěhujeme do ní expedici a získáváme místo na vlastní kožedělnou výrobu, vývoj střihů a uskladnění rolí látek, ze kterých pak v blízkém či vzdálenějším okolí šijeme vaše oblíbené oblečení.

2500 zaměstnanců jako Raymann a Regenhart mít nebudeme. Stačí pár výjimečných kolegů, kterým Woox umožní trávit pracovní čas smysluplně. A pokud se v Rakousku něco nezvrtne, ani na císařský dvůr se nám dodávat nepodaří. Máme jiný plán:

Jít ven, koukat se, naslouchat, vnímat. Nepřemýšlet, co si vzít na sebe, když není jasno a bezvětří - oblečení, které tvoříme, funguje v každém počasí a všude. Být nadšení ze tvého nadšení, když se vrátíš z cesty kolem světa a potřebuješ nám říct, jak skvěle ti fungovala tvá jediná bunda: větrovka s membránou a podlepenými švy.

Pěstovat spokojenost.
A tvořit společně lepší dílo.