Reklamace a vrácení

Reklamace a vracení

Nemusíš sprintovat, na vrácení nepoškozeného a nepoužitého wooxusu máš 100 000 let a dva dny. Budeme děsně nadšení, když ho dostaneme včetně visaček a v původním obalu. Na reklamaci jsou roky dva.

Wooxus se posílá ZADARMO, stačí hezky zabalit a vyplnit online formulář dole. V něm taky objednáš zpětnou dopravu. Pak se vypravíš do Zásilkovny a zbytek necháš na nás.

Nechceš posílat zadarmo? Vyprav posla, karavanu, či letecký speciál do wooxusní továrny.

Výměny bohužel neumíme, nepadnoucí wooxus je třeba vrátit a pořídit nový.

 

Vratky prosíme na adresu: TOVÁRNÍ 1413, 79001 JESENÍK.

Reklamace prosíme na adresu: TOVÁRNÍ 1332/1a, 79001 JESENÍK.

 

REKLAMOVACÍ A VRACECÍ DETAILISTI:

Průměrná doba doručení Zásilkovnou zdarma je 7 dní. Prý to jednou bude rychlejc, včil raději počítej s týdnem. Trasu tvého pytlíku můžeš sledovat na www.zasilkovna.cz/vyhledavani. Stačí zadat trasovací číslo které dostaneš při předání wooxusu na pobočce Zásilkovny. Se sledováním pytlíku ti wooxusní podpora nebude schopna pomoct, zbývá jen čekat, až dorazí.

Pošťáka s balíčkem od tebe budeme netrpělivě vyhlížet a všechno vyřídíme nadzvukově hnedle co dorazí. Většinou do týdne včetně vrácení peněz, vždycky však v zákonné lhůtě i když je náramný fičák (stopky nám tikají ode dne doručeni).

Pokud je wooxus třeba opravit, fofrem předáváme naší šicí dílně a vrháme se na to.

Vracený wooxus prosímpěkně posílej čistý, pokud ho šoupneš do původního obalu a visačku otočíš tak, aby byl vidět čárový kód, budeme tě milovat. Usnadníš nám práci, my budeme rychlejší a ty spokojenější. A to chceme úplně nejvíc.