Reklamace a vracení

Něco tě něco škrtí, táhne, kouše, škrábe, tlačí či jinak irituje? Nemusíš sprintovat, na vrácení nepoškozeného a nepoužitého wooxusu máš 100 000 let a dva dny. Budeme děsně nadšení, když ho dostaneme včetně visaček a v původním obalu. Na reklamaci jsou roky dva.

Wooxus se posílá ZADARMO, stačí hezky zabalit, dovnitř vrznout tohodle formuláka a vypravit se na pobočku zásilkovny, která umožňuje vracení (najdeš na www.zasilkovna.cz/pobocky). Tam podat zpětnou zásilku ZDARMA POD KÓDEM 94297987. Když se vás obsluha zeptá, jestli chcete zásilku odeslat pro Woox, řekněte ano, jasně, to se ví, nebo kývněte hlavou. Potvrzení si schovejte na horší časy. Nechcete posílat zadarmo? Vypravte posla, karavanu, či letecký speciál do wooxusní továrny, TOVÁRNÍ 1413, 79001 JESENÍK.

REKLAMOVACÍ A VRACECÍ DETAILISTI:

Průměrná doba doručení  Zásilkovnou zdarma je 7 dní. Prý to jednou bude rychlejc, včil raději počítej  s týdnem. Trasu tvého  pytlíku můžeš sledovat na www.zasilkovna.cz/vyhledavani. Stačí zadat trasovací číslo které dostaneš při předání wooxusu na pobočce Zásilkovny. Se sledováním pytlíku ti wooxusní podpora nebude schopna pomoct, zbývá jen čekat, až dorazí.

Pošťáka s balíčkem od tebe budeme netrpělivě vyhlížet a všechno vyřídíme nadzvukově hnedle co dorazí. Většinou do týdne včetně vrácení peněz, vždycky však v zákonné lhůtě i když je náramný fičák (stopky nám tikají ode dne doručeni).

Pokud je wooxus třeba opravit, fofrem předáváme naší šicí dílně a vrháme se na to.

Vracený wooxus prosímpěkně posílej čistý, pokud ho šoupneš do původního obalu a visačku otočíš tak, aby byl vidět čárový kód, budeme tě milovat. Usnadníš nám práci,  my budeme rychlejší a ty spokojenější. A to chceme úplně nejvíc.Nahoru