KDO CHCE TRIKO ZADARMIKO? Tipněte, jak je vysoký náš nový vigvam, se kterým v říjnu vyrážíme stanovat do městských konglomerátů. Do příští středy napište číslo v centimetrech a prozraďte způsob, jakým jste na to hausnumero přišli. Kdo střelí nejblíž, oblíká. Jestli někdo tipne přesně, dostane mikinu, půl království a 17,3% princezny k tomu.

web-final_600

Pravidla:

Napište do komentáře pod obrázek na www.facebook.com/wooxface, kolik měří stan v jeho nejvyšším bodě . Ve středu 12/09/2012 vyhlásíme vítěze na www.woox.cz a tím skončí možnost vyhrát komentářem k aktuálnímu obrázku.

Kdo vyhraje: Tip nebo tipy, které budou nejblíže skutečné hodnotě.

Ceny: pro nejbližší hodnotu, která nebude tipnuta přesně, je triko, pro hodnotu, která sedí na centimetr, mikina. Pokud někdo tipne přesně, triko se neudílí, mikina only.

Vybírat holčičí ceny je možné tuhle: http://www.woox.cz/cs/obleceni/holky/mikiny/, kucí zase tajdle: http://www.woox.cz/cs/obleceni/kluci/mikiny

Omezení: vulgární, urážlivé a jinak přízemní komentáře budou vymazány, jejich autoři vyhlazeni.

Na výhru nevzniká právní nárok, ale rádi pošlem, žádný strach. Vyhrazujeme si právo na změnu soutěžních podmínek i v průběhu soutěže.  Výherce oznámí svou doručovací adresu a vybranou výhru na info@woox.cz, věc pošleme do 1 týdne. Soutěž probíhá v  září 2012.

Soutěž pořádá a na fanfáry zahraje: Sun ski sport s.r.o., Jeseník v Jesenických Jeseníkách, DIC: cz268688881

 

Výslednice:

384 cm jen tak od oka

384cm

384cm tak logicky jako všichni podle toho typa tam plus něco takže jen střela na štěstí

Já tipuju 384 cm :)

 

Děkujeme strašlivě všem 1310 tipujícím, měřícím a deskriptivne geometřícím.

Nahoru