Cokoli zadarmo pro všechny koukače

 

Vyšpehujte v tomto fidejo  aspoń 2 wooxvěci a pošlete nám na woox@woox.cz  se subjektem „navalte wooxus“ jejich linky spolu se jménem jednoho letošního vystupujícího (na www.wooxup.cz , ne z lanovky).  Do  komentářů na www.facebook.com/wooxface pověste link na wooxus, kterýžto  chcete ZADARMO  a řekněte proč. Všecky správnácké maily, které dofuní v lednu, zlosujeme, zesobujeme a jinak zezvěříme. Jednomu výděsícímu splníme jakékoli uveřejněné přání. Příklad správného znění příspěvku na FB:

 

Tajdle ty boty potřebuju  poslat svinským krokem, za týden jdu do tanečních.


Ofiko to je takhe: 
Všechny maily se subjektem  „navalte wooxus“, které přijdou na mail woox@woox.cz do 31/1/2015 23:59:59, slosujeme a vytasíme jednoho správňáka, kterému nadělíme věc, kterou si přál tolik, že na ni pověsil link na www.facebook.com/wooxface.

Postup losování: příchozí maily se subjektem „navalte wooxus“, budou seřazeny podle data a času přijetí. Počet příspěvků odpovídá počtu soutěžících - počtu losovaných čísel. Náhodně vybrané číslo prostředníctvím aplikace random.org představuje potenciálního vítěze, pokud je jeho odpověď správná. V případě chybné odpovědi se posuzuje další vyšší pořadové číslo a to do té doby, dokud nebude odpověď správná. V případě dosažení nejvyššího čísla v pořadí bez nalezení správné odpovědi, pokračuje posuzování od č. 1.

Na výhru nevzniká právní nárok, ale rádi pošlem, žádný strach. Vyhrazujeme si právo na změnu soutěžních podmínek i v průběhu soutěže.  Výherce oznámí svou doručovací adresu a vybranou výhru, na kterou uveřejnil link a její velikost na info@woox.cz, věci pošleme do 1 týdne.

Soutěž pořádá a na fanfáry zahraje: Sun ski sport s.r.o., Jeseník v Jesenických Jeseníkách, DIC: cz268688881

VÝSLEĎ:
strašně šťastné číslo mohla být čtrnáctka, ale koukačka s tímhle pořadím nepověsila na facebooklet  link na věci, které by ráda, takže o kus šťastnější je patnáctka, Katka Křížová. Ta se má, panečku.
Nahoru