BarvosčotFusekle zadarmo pro barvozraké počtáře.

Spočtěte, z kolika různých barev jsme uštrykovali  fungloidní Zebrina a Rhombicus fusekle a číslo pošlete na woox@woox.cz se subjektem barvosčot do úterního  poledne. Maily, které dorazí do  28/04/2015 12:00 zlosujeme, co se do nich vejde a vytasíme jednu osobitost, co má štěstí ve hře. Páč pak nafasuje celou sadu Zebrin nebo Rhombiků, tak i v lásce, slibujem.  Ofiko to je takhe Postup losování: příchozí maily se subjektem „barvosčot“, budou seřazeny podle data a času přijetí. Počet příspěvků odpovídá počtu soutěžících - počtu losovaných čísel. Náhodně vybrané číslo prostředníctvím aplikace random.org představuje potenciálního vítěze, pokud je jeho odpověď správná. V případě chybné odpovědi se posuzuje další vyšší pořadové číslo a to do té doby, dokud nebude odpověď správná. V případě dosažení nejvyššího čísla v pořadí bez nalezení správné odpovědi, pokračuje posuzování od č. 1.

 

Na výhru nevzniká právní nárok, ale rádi pošlem, žádný strach. Vyhrazujeme si právo na změnu soutěžních podmínek i v průběhu soutěže.  Výherce oznámí svou doručovací adresu a vybranou výhru, na kterou uveřejnil link a její velikost na info@woox.cz, věci pošleme do 1 týdne.

 

Soutěž pořádá a na fanfáry zahraje: Sun ski sport s.r.o., Jeseník v Jesenických Jeseníkách, DIC: cz268688881

 

Výděsící jest třicítka M. V. Ne věkem, alébrž losem. Zahlahol, děvenko, na info@woox.cz a nadiktuj si velikost, pošlem fofrem.

 

Nahoru