Zimní bunda zadara

Tohle je čudlík z bundy zadarmo. Pod tento  obrázek na https://www.facebook.com/wooxface uveď funkční link na zimní bundu a kalhoty, které by se ti líbilo mít bez placení a připiš důvod, proč právě tobě bychom měli tohle oblíkání poslat zadarmo. Všechny funkční linky, které budou viset v pondělí 14/10 v pravé poledne, slosujeme a vytáhneme jednoho výherce, který nafasuje jednu z věcí, na který uveřejnil link.

Druhý výherce bude ten, který nejvtipněji zdůvodní, proč právě jemu bychom měli garderóbu zadarmo poslat. Vtipnost odůvodnění posoudí Richard WooX bez možnosti diskuze, páč je to strašlivý diktátor.

Je třeba linkovat na konkrétní dva produkty (bundu a kalhoty) na stránce http://www.woox.cz/cs/obleceni/holky/zimni-obleceni/ nebo http://www.woox.cz/cs/obleceni/kluci/zimni-obleceni/.

Příklad správného znění příspěvku:

Nutně potřebuju tuhle bundu: Heaven ladies jacket a tydle kaťata: Crowd ladies pantsbittersweet, protože jsem nahatá.

 

Na výhru nevzniká právní nárok, ale rádi pošlem, žádný strach. Vyhrazujeme si právo na změnu soutěžních podmínek i v průběhu soutěže.  Výherce oznámí svou doručovací adresu a vybranou výhru (jednu ze dvou věcí, na kterou uveřejnil link a její velikost) na info@woox.cz, věci pošleme do 1 týdne.

Soutěž pořádá a na fanfáry zahraje: Sun ski sport s.r.o., Jeseník v Jesenických Jeseníkách, DIC: cz268688881

 

STRAŠLIVÉ DÍKY VŠEM 219 KOMENTÁTORŮM, TAJDE JE VÝSLEDNICE:

Nejvíc srandy si Richard WooX užil u komixu, který vyvěsila  Nicinka Prcinka Markooz:

 

NEJŠŤASTNĚJŠÍ LOS JE Tomy Fidget Malý. V době počítání byl jeho komentář 133. (jde o řazení podle algoritmu facebooku a v průběhu času se mění) - tohle číslo jsme vytáhli ze slamáku.

Máme depresi z toho, že neobdarujeme hromadu dalších humoristů -extrémistů, ale brzo zase nějaká sranda povisí, budeme se těšit. Vítěze prosíme o písknutí na info@woox.cz, kterou ze dvou linkovaných věcí poslat a kam.

 

Díky moc.

 

 

Nahoru