výkup přátel za hotové

Na počest naší nové registrační utilitce na http://www.woox.cz/cs/muj-ucet/pozvanky vyhlašujeme soutěž o nejvíce pozvaných a zaregistrovaných říjnových kámošů a kámošek.

Vítěž bere až desítku kaček českých určených na nákup wooxusních věcí, všichni soutěžníci 5% provizi z nákupu svých zaregistrovaných známých a všichni slevu jak sviň.

 

vykup-pratel-final-web_600

 

VÝSLEDNICE:

1.  wooxusní věci za desítku

2.  mikinóza podle vlastního výběru

3.  triko podle vlastního výběru

4. - 10. (obal na foun podle svého gusta)

Vítězícím díky převeliký, nevítězícím taktéž - ti si výhru vyberou v provizích za nákupy kámošů. O ceny pište na info@woox.cz, pošleme vcukuletu.


PRAVIDLA:

Přes svůj účet na http://www.woox.cz/cs/muj-ucet/pozvanky pozvi co nejvíce přátel. Wooxer s největším počtem zaregistrovaných kamarádů dostane 100kč za každého z nich. Maximální výhra je 10 000  (pokud první zaregistruje 120 lidí a druhý 115, vyhrává ten první a bere desítku. Pokud nejvíc zaregistrovaných bude  60, bere vítěz 6000 - 100kč za hlavu). Výhru je možné použít na nákup věcí na www.woox.cz - jde o hodnotu v doporučených cenách.

Pokud nemáš na woox.cz účet, zařiď si ho na http://www.woox.cz/cs/registrace

Pozvat je možné pouze skutečnou osobu, jedenkrát. Pokud se dohmátneme, že jakýsi vykuk zve neexistující kamarády s fake maily či existující kamarády s mnoha maily, vykopnem ho ze soutěže a vyhraje první poctivec.

Každý soutěžící získává 5% provizi z nákupů všech jeho zaregistrovaných kámošů - a to nafurt. Za každého zaregistrovaného navíc získá každý soutěžník 10% slevu, až do maximální slevové výše (podrobnosti na http://www.woox.cz/cs/muj-ucet/pozvanky).

Soutěžení trvá od 9/10/2012 do 31/10/2012

 

všechny ceny:

1. cena: wooxusní věci v hodnotě 100kč krát počet zaregistrovaných kamarádů (do maximální výše 10 000).

2. cena: mikina woox podle vlastního výběru

3. cena: triko woox podle vlastního výběru

4-10. cena: obal na foun podle vlastního výběru.

 

Na výhru nevzniká právní nárok, ale rádi pošlem, žádný strach. Vyhrazujeme si právo na změnu soutěžních podmínek i v průběhu soutěže.  Výherce oznámí svou doručovací adresu a vybranou výhru na info@woox.cz, věci pošleme do 1 týdne.

Soutěž pořádá a na fanfáry zahraje: Sun ski sport s.r.o., Jeseník v Jesenických Jeseníkách, DIC: cz268688881

 

 

Nahoru