větrofka

 

 

Jseš do větru? Fungloidní funkčně wooxusní větrné bundózy rozhodně ano. Pokud by se Ti hodila jedna Streetshell šustka bez placení, uveď do komentáře pod obrázek na https://www.facebook.com/wooxface  funkční link  na tu, ve které budeš nejkrásnější a napiš, co v ní podnikneš, až Ti dorazí. Nejwooxusnější plán nafasuje jednu, vylosovanec druhou. Soutěžní jsou všechny  funkční linky, které budou viset ve středu 12/02/2014 v pravé poledne.

Je třeba linkovat na konkrétní  produkt na stránce http://www.woox.cz/cs/obleceni/holky/vetrovky/ nebo http://www.woox.cz/cs/obleceni/kluci/vetrovky/.

Příklad správného znění příspěvku:

Hnedle, jak vyhraju tuhle wooxusní bundózu: http://www.woox.cz/cs/obleceni/kluci/vetrovky/streetshell-mens-mahogany/id=1514002, vyšlápnu si do světa, abych krapet zafešil i na jiných polokoulích.

Nejvtipnějšího výherce vybere porota složená ze zaměstnanců firmy Sun ski sport s.r.o. podle svého subjektivního dojmu. Postup losování: příspěvky budou seřazeny podle data a času přijetí. Počet příspěvků odpovídá poštu soutěžících - počtu losovaných čísel. Náhodně vybrané číslo prostředníctvím aplikace random vítězí.

 

Na výhru nevzniká právní nárok, ale rádi pošlem, žádný strach. Vyhrazujeme si právo na změnu soutěžních podmínek i v průběhu soutěže.  Výherce oznámí svou doručovací adresu a vybranou výhru, na kterou uveřejnil link a její velikost na info@woox.cz, věci pošleme do 1 týdne.

Soutěž pořádá a na fanfáry zahraje: Sun ski sport s.r.o., Jeseník v Jesenických Jeseníkách, DIC: cz268688881

 

Tradá, šampijóni tajdle: 

random.org vytasil číslo 77. Sedmasedmdesátý soutěžní příspěvek je ten od Nicole Marková - bundoška podle přání.

Nicinka Prcinka Markooz tam opět nasázela komiks, ještě vtipnější, než ten minulosoutěžní, takže se nedá nic dělat, zvítězí podruhé. Příště budeme muset dát, Nicinko, šanci i ostatním, takže tě asi krapet  podiskriminujeme v pravidlech. Neva? - bundoška podle přání.

Přidáváme mimosoutěžní fusekloidní bonus (jakýkoli pár fuseklí podle vlastního vybrání):

Rostislav Matuška  za slíbený byznys a první fotku s pětiletou přítelkyní (trvání, ne věk)

Michal Marek páč jsme zvědaví na šustivý tanec ve větru

Michaela Hrabalová alias Fučí - za rozchechtání 

Bett Dvekonve za prsa, co padají závodnímu šnekovi do vočí

Týnuše Nováková za umělecké dojetí.

Všem ostatním strašlivě děkujeme, za moment další soutěžení, tam to klapne.

Víděsící nechť  hlásí na info@woox.cz s inštrukce co a kam poslat.

 

Nahoru