Pečlivě zodpovězené autentické investigativní dotazy.


Richard WooX vám odpoví na cokoli. Skutečně. Posílejte  na richard@woox.cz, ale bacha, souhasíte tím se zveřejněním svých dotazů i v případě, že budou stupidní.

 
From: Martin Šilar [mailto:martinsilar1206@gmail.com]
Sent: Friday, January 25, 2013 6:17 PM
To: richard@woox.cz
Subject: Re: milión pod nulou

Dobrý den/ahoj,

musím pochvílit Vaše newslettery i komunikaci na FB, jsou/je naprosto originální a nezaměnitelné. Je to prostě radost číst (alespoň z pohledu markeťáka). Můžu se zeptat, jestli je to dílo nějakého šikovného copywrittera nebo výsledek promyšlené strategie?

Díky za info :-)

 

Hola/brýden Martine,

tys mi udělal, ty kluku/pane, takovou radost, to si ani nedovedeš představit. Na chvíli jsem dokonce zapomněl na to, že musím jít za moment zvolit jednoho z gerontů prezidentem. Nicméně věz, že dílo i strategie jsou dosti zásadní eufemismy pro to moje blábolení. Ale baví to mě, tebe a pár lidí okolo, tak v tom hodlám ještě chvíli pokračovat.

Nafurt tvůj

hloubavý stratég a kokpitwritter

RichardFrom: Strbkova, Iveta HOCHTIEF [mailto:Iveta.Strbkova@hochtief.de]
Sent: Wednesday, January 09, 2013 10:11 AM
To: richard@woox.cz
Subject: rukavice na ploutve

Ahoj do WOOXu,

jsem tady u vás nováček a hned při prvním nákupu řeším neřešitelné – totiž jak velké si mám koupit rukavice? Tam kde mají normální lidi ruce mám spíš ploutve (obvod dlaně 21, dlaň od zápěstí k prstům ca 10 a prsty samotný skoro 9 cenťáků) L Existuje na tenhle vývojovej extrém nějakej návlek na svah?

Díky, Ivet


 
Ahoj  do Ivety,

dovol, abych tě ubezpečil,  že rozložité akrálie je znak značně evolučně pokročilý.  Délka prstů se mezigeneračně prodlužuje. Tím, jak se snažíme dosáhnout na písmenka s háčkama a čárkama, sem tam nějaké to F5, escape a insert, natahujeme prsty co to dá. Ani klavírní mistři se před staletími nemuseli k půltónovým klapkám tak šroubovat jako my k tlačítkům. Co se ti jeví jako ploutev  je skutečně výhoda, kterou můžeš využít při závodním plavání, bowlingu, šplhání, chůzi po rukou, fackování, potlesku a  autostopu. Velikost 9 ti bude akurát.

Nafurt tvůj

Richard WooX


 
From: Lenka Novotná [mailto:len.novot@gmail.com]
Sent: Monday, October 22, 2012 3:57 PM
To: richard@woox.cz
Subject: 3,5 dotazu

 

Ahoj Mr. Woox,

chceme se zeptat, jestli budete mít v kolekci ještě letos nějaké nové krásné mikiny bez kapucí se "stojáčkem" ? Víme, o jakém stojáčku je řeč,že? :). Dále bychom uvítaly trička, co budou originální a budeme si je smět vzít do práce, aniž bychom se musely bát vykázání z důvodu nevhodného oděvu.

Poslední dotaz Mr. Woox, vsázely jsme se, jestli jste soudě podle Vašeho psaní: "krásnej, mladej a svobodnej" anebo "ošklivej, starej a ženatej" :). Jak to tedy je?

Se srdečným pozdravem

Leňos a Big Boss Míša

 

Hola Leňo včetně Míši.

Strašne Vás zklamu.  Obě:

Další mikinózy bez kapucózy (či s ní) až na konci února.
Trička, kterých si váš šéf nevšimne, nejsou a nebudou. Nikdy. Přísahám. Ale počkejte na ty svetříky, co se přihrnou  do dvou týdnů. Změní vám život. Kolegům jakbysmet.
Existuje ještě víc  možností –  mnohem horších:  ošklivej, starej a svobodnej, nebo úplný peklo: krásnej, mladej a ženatej.
V dokonalé úctě a dychtivém očekávání avizovaného půltého dotazu

Richard WooX

From: MaserFox@seznam.cz [mailto:MaserFox@seznam.cz]
Sent: Sunday, September 09, 2012 2:38 PM
To: richard@woox.cz
Subject: Zdravííím wooxáky

 

Jste best of !!

Ale co jste mi to provedli?? :(

Koupil jsem si  Face Orange, k tomu  Jeans Origin a těšil jsem se na boty a oni jsou fuč :(

Brečím jak malej....

Díky za utěšení dobrou zprávou Štěpán

 

Štěpáne, nebul.

dívej, já už taky nebrečím a to jsem si poplakal tři dny v kuse. Pár rozmilejm wooxerům se boty rozlepily, takže jsem zjistil, že některý páry neprošly zapíkací antirozlepovací troubou. A to jsem si jen odskočil na hajzlík. Dokud nezjistím, kde je zakopané morče, nemůžu tě obout, páč bys mohl být zklamanej a to by mě zabilo. Počkej ale, co za obutí chystám na jaro. Budeš křepčit, hýkat a slzet radostí. Těš se.

Tvůj oblíbený švec Richard


From: Pohanka.Jan@seznam.cz [mailto:Pohanka.Jan@seznam.cz]
Sent: Saturday, June 09, 2012 3:28 PM
To: richard@woox.cz
Subject: A co rifle?

 
WOOXu zdar,

kraťásky jsou sice fajn, ale mě by spíš bodly nějaký normální rifle. Tzn. neprošoupaný, nevybělený, bez přebytečných serepetiček, normálního střihu (ne rozkrok u kolen) a nejlíp normální modré barvy (spíš tmavší než světlejší). V dnešní době jsou normální rifle k nesehnání...tak doufám že mě potěšíte ;)

S pozdravem Honza.


 
Honzo,

Vhrkly mi slzy do očí. Přesně takový ti dneska pověsím na web, udělal jsem je speciálně pro Tebe, na míru, na Honzu. Potěšíme tě velmi.

Navždy Tvůj

Richard


  

From: Terka Šlapáková [mailto:teroslavka@seznam.cz] 
Sent: Friday, March 16, 2012 9:34 AM
To: richard@woox.cz
Subject: Pidinožky

Ahoj,

mám obrovský problém s malýma nohama. Neboli, nějakým nedopatřením jsem v dětství nepapala dost polívčičky a nožka mi narostla pouze do velikosti 36-37. Vyrábíte i tyhle pidivelikosti nebo si u botek budu muset nechat zajít chuť...?

Dík, Terka


 

Terko,

osud si s tebou krutě pohrál. Mít kopýtko 36 a jmenovat se Šlapáková musí být nějaké strašlivé spiknutí. Musíš se rychle vdát. Já jsem  samozřejmě chtěl začít třicet šestkou, ale ve fabrice se mi to pomotalo a vypadla velikostní řada, která začíná 38. Chvíli jsem usedavě plakal, pak se dal na pití, ale nepomohlo. Příští rok. Vydržíš?

V nejhlubší úctě k tvým malým nožičkám

Richard


 

From: M.Majule@seznam.cz [mailto:M.Majule@seznam.cz]

Sent: Sunday, February 19, 2012 6:30 PM

To: info@woox.cz

Subject: Re: Slepota

 
Dobrý den, minulý rok jsem si u Vás koupila brýle na snb, bohužel mi prasklo sklíčko...

Chtěla jsem se zeptat zda se na tento typ poškožení vztahuje

reklamace a jakým způsobem jí mám provést? Zda by nestačila pouze

fotografie? Rozbily se mi když jsem upadla, obličejem na sníh. Upadla jsem během jízdy, takže to mohl být i celkem prudký náraz, jen bych si myslela, že by měly brýle něco vydržet. Protože s variantou pádu se musí počítat.

Děkuji za odpověď

Markéta Maďarčíková


 

Ahoj Markéto,

Dostal se ke mně popis tvého neštěstí. Prosímtebe, když na brýle spadneš, nebo ti na ně šlápne opilec, tak ti je nikdo nevyreklamuje. Nikdo kromě WooXu,  samozřejmě. I kdyz jsou naše brýle z měkoučkýho polyuretanu, je lepší je sundat, když se chystáš tlouct hlavou o zem. Protože ale skutečně nejde o reklamaci, musíš nám na to dát víc času, do léta dostaneme nějaká náhradní skla, tak ti jedno tajně podstrčíme.

Nikomu ani muk, připomeň se za dva měsíce.

 
Navždy Tvůj

Richard Woox


 

From: toshe nka [mailto:toshenka@seznam.cz]
Sent: Wednesday, February 08, 2012 7:54 PM
To: richard@woox.cz
Subject: Nová kolekce

Dobrej, chtěla jsem se dotázati, zda-li už pracujete na nové kolekci a kdy asi vzejde v prodej? Nastotisíckrát děkuji :)


Rozmilá Toshe nko,

půl roku jsem nespal, rozšiřoval si vědomí do bezvědomí a vzešla. Kolekce jako vinea, flísky, softshell, trička, mikiny a kecky se plaví, v první půlce břevna to vrhnem na web. Zbytek bude následovat. Už se můžeš Toshit.

Navěkyvěkův Tvůj

Richard


From: Josef Laštovička [mailto:pepa.last@gmail.com]
Sent: Thursday, December 15, 2011 12:29 AM
To: richard@woox.cz
Subject:

 
Ríšo,

Chtěl sem se zeptat - na další sezonu (protože tuhle sem ve španělsku) chci pořizovat novou výbavu a vzhledm k tomu, že všechno, co mám je mi buďto malý, nebo děravý, nebo prasklý, nebo to nemám, nebo to není woox, tak potřebuju všechno a tak chci koupit všechno na prkno a jelikož už teď mám libovou slevu, tak se není čemu divit, že ze sebe chci udělat woox maskota, a tak mě napadlo jestli by to nešlo ukecat na ještě nějakou slevu :)

Na odpověď nespěchám, stačí do další zimy (v případě, že odpověď je "ne" tak můžeš počkat na dobrou náladu a pak odpovědět "jasně, jestli budeš mezi lidma a budeš doporučovat woox, tak ti přihodíme ještě dalších 25% slevu...")

Jo a taky další životně důležita otazka - bude kabát na prkno? :)

Měj se pěkně Ríšo, Pepa


 
Ahoj Pepo,

Přihodit ti ještě 25% slevu, by znamenalo strašlivě prodělat, zchudnout, nemít  na poplatky za psa,  popelnice a  pojistku za moje nové porsche.  Navíc i při mínus 25%  po tobě budu chtít pořád ještě nějaký drobný. Což takhle neplatit vůbec? Hele - jde to. Každý, kdo použije tvoje ID při registraci, získá automaticky tvoji slevu a hlavně – z nákupů každého takového chlapíka nebo slečinky budeš mít 5% provizi. Čím víc lidí se s tvým číslem zaregistruje a nakoupí, tím víc krupice pro tebe a nakonec nebudeš platit vůbec a co víc – vyděláš. Takže si koupíš taky porsche, zaplatíš popelnice a přiznáš psa. Kabát na prkno se chystá.

Tvůj Richard WooX.

-----Original Message-----
From: Dadunka Blechová [mailto:Dadunkablechova@seznam.cz] 
Sent: Wednesday, December 14, 2011 10:55 AM
To: richard@woox.cz
Subject:

 
čauky,

měla bych zájem o ten sňatek :D :D :D....néééé jen se chci zeptat, když už jsem registrovaná a mám tam tu nižší cenu jestli to je ta xx% uživatelská sleva a je jednorázová? přišlo mi to na maila pomocí slev ISIC tak jestli v tom je ještě nějaký rozdíl a nebo ty nižší ceny je právě ten ISIC. Prostě mi to trošku objasnit, jak v tom mám chodit ;-)

Díííkys Radka :o)


 
Hola Dadunko,

Sňatek není problém, řekni termín, já kouknu do kalendáře a když tam nebudu mít jinou svatbu, tak se stvrdíme až za hrob (pokud netrváš na tom, že budeme mít tvoje příjmení). Jestli jsi registrovaná a máš nějakou hezkou slevu (ať už jako isic slećna, nebo z registrace na fesťáku), tak ji máš nafurt. Ještě v osmdesáti si  budeš  moct navlékat  wooxusní zboží na své vrásčité akrálie. Chodit v tom musíš tak, že vždycky jedno chodidlo přemístíš před to druhé a celé to opakuješ do té doby, dokut tam nejsi. Zahýbat bych tě naučil osobně, to je trochu složitější.

S láskou  Richard Woox


-----Original Message-----
From: leito166 [mailto:leito166@seznam.cz] 
Sent: Thursday, December 08, 2011 10:58 PM
To: richard@woox.cz
Subject: Seminární práce

 
Dobrý den,

dělám seminární práci na téma Vývoj skate a snow módy v ČR. Tím to jsem Vás chtěl požádat jestli by jste mi nemohli odpovědět na pár otázek. První je co Vás vedlo k založení značky? Jaké byly začátky a jaké jste měli v tu dobu plány se svou značkou? Necháváte si vyrábět oblečení v ČR a nebo v zahraničí? Odkud bere materiály a jaké firmy Vám vyrábějí vaše oblečení. Co stojí za motivy na tričkách, mikinách atd.?

 

Děkuji
 

S pozdravem

 
Odráška Jakub


 

Ahoj Jakube,

 
Tady to máš. Pilně studuj, ať jsi jednou tak nesmírně úspěšný jako já.

Odpověď  č. 1. : Primární motivací pro založení značky byla možnost  fotit modelky ve spodním prádle a  podkolenkách. Pro kamarádku, kterou jsem potkal za dramatických okolností na ubytovně Charity (dlouhý příběh překračující  rámec tvého výzkumu)  jsem začal vytvářet pánskou kolekci ze stejného důvodu.Pak jsem ale zmoudřel a v současné době mě žene kupředu intenzivní potřeba uspokojovat wooxoidní potřeby  všech wooxerů a wooxerek. Nahaté modelky jsou  pouhý sideproduct.

Odpověď  č.2. Začátky byly veselé, někdy smutné. Každopádně inspirativní a zábavné. Často ovšem lehce demotivující, neřkuli depresívní.

Odpověď  č. 3. Oblečení vyrábíme v zahraničí, část hardware montujeme v příhraničí.

Odpověď  č. 4. Za motivy na tričkách a mikinách stojí velké množství psychotropních látek, bohaté životní zkušenosti a chladný komerční kalkul.
 

Wooxusní den Ti přeji

Richard WooX


 

-----Original Message-----
From: leito166 [mailto:leito166@seznam.cz]
Sent: Friday, December 09, 2011 11:26 AM
To: richard@woox.cz
Subject: RE: Seminární práce

Děkuji moc. Ještě jsem se chtěl zeptat trochu jste mě totiž nakopli. Chtěl jsem se zeptat kdybych si chtěl nechat udělat svá trička jakou firmu by jste mi doporučili. Případně u jaké firmy si necháváte potisknout trička vy?

Díky moc

Odráška


Jakube, prosímtebe, trička si potisknout rozhodně nenechávej, protože bys byl v tu ránu moje konkurence a musel bych ti jít strašlivě brutálně a nelítostně po krku. Nikdo nechce krvavou válku gangů Odráška versus WooX. Raději se nauč programovat a vymysli něco inovativního, třeba Assbook, nebo Noodle.com. První business plán je, doufám, zřejmý, to druhé by mohl být vyhledávač penisů podle různých kritérií. Za nápad chci 10% v tvojí akciovce.

Richard WooX
Nahoru