Swag Men´s Jacket
Najeďte myší pro zvětšení
Swag Men´s JacketSwag Men´s JacketSwag Men´s JacketSwag Men´s JacketSwag Men´s JacketSwag Men´s Jacket

Swag Men´s Jacket

 • doporučená cena4749 Kč
 • vaše SLEVA 20%-950 Kč
 • vaše cena3799 Kč
 • Copatoje +-
  Můžete přestat pilovat žonglování, vzdušnou akrobacii i recitaci Máje, ve Swag Men´s Jacket si vás všimne hnedle, stačí vhodně postávat. Když se naučíte pár frází ve znakové řeči, nebude existovat způsob, jak to pokazit. Nadzvukově rozepínatelné druky v bezpříplatkovém základu. Štýl: sport a jiné vylomeniny.
Zvolte prosím velikost, nebo barvu.
Nikdá nebude
Zvolte prosím velikost, nebo barvu.
 • Barva
  žlutá
 • Materiál +-

  100% polyester, 10 000mm voděodolnost, 10 000 g/m2/24h paropropustnost, nastavitelná, snímatelná kapuce, podlepené švy, odvětrání v podpaží se síťovinou, stahování spodního lemu, hrudní kapsa, kapsa na rukávu, boční kapsy, vnitřní síťované kapsy na brýle a mobil, vnitřní kapsa na doklady a přehrávač s vývodem na sluchátka, poutka pro uchycení sluchátek na vnitřní straně límce, snowcatcher, oboustranný ziprider. Zateplení polyfill 60g/m2.

VÝMĚNY
- + poštovné hradíme my Pokud vás něco škrtí, táhne, kouše či jinak irituje, pošlete zpátky, fofrem vyměníme, nebo vrátíme prašule. Poštovné směrem od nás je na nás
POŠTOVNÉ
- + zdarma při nákupu nad 2000,- Pořiďte wooxus za víc než dvě tisícovky a poštovné máte za nulu. Pošťáci budou navíc rádi, že nemusí běhat jako nadmutá koza s každou fuseklí.
Kód produktu1520406

buď kompletní

Nahoru