Knoflíci
 

 

Flanelka zadarmo pro wooxera s expertními znalostmi malé násobilky.

Pošlete mail se subjektem "knoflíci" na woox@woox.cz, ve kterém bude správný součet knoflíků všech holčičích a klučičích flanelek.  Na wooxusní facebook  pověste odkaz na jednu z nich , kterou byste rádi bez placení a napište proč.

Soutěžní jsou všechny maily,  které dobelhají do pondělí 06/10/2014 23:59:59 a linky, které se na zdi objeví takytak . Z klobouku budeme tahat mailoidy, dokud nenarazíme na první správnou odpověď a prvního výděse, druhého vybere Richard Woox na FB podle svého chabého úsudku a pokleslého smyslu pro přízemní humor. 

 

 

Příklad správného znění příspěvku na FB:

Pošlete mi zadarmo tenhle přehoz: http://www.woox.cz/kosile/flannel-rider-chromatic nebo si ublížím. 

 

Ofiko to je takhe

Nejvtipnějšího výherce vybere porota složená ze zaměstnanců firmy Sun ski sport s.r.o. podle svého subjektivního dojmu. Rozhodnutím poroty může jeden soutěžící zvítězit maximálně ve dvou soutěžích, pokud se tak stane, další příspěvky stejného soutěžícího budou zařazeny ke slosování, porota je však posuzovat nebude.  Postup losování: příchozí maily budou seřazeny podle data a času přijetí. Počet příspěvků odpovídá poštu soutěžících - počtu losovaných čísel. Náhodně vybrané číslo prostředníctvím aplikace random.org představuje potenciálního vítěze, pokud je jeho odpověď správná. V případě chybné odpovědi se posuzuje další vyšší pořadové číslo a to do té doby, dokud nebude odpověď správná. V případě dosažení nejvyššího čísla v pořadí bez nalezení správné odpovědi, pokračuje posuzování od č. 1.

Na výhru nevzniká právní nárok, ale rádi pošlem, žádný strach. Vyhrazujeme si právo na změnu soutěžních podmínek i v průběhu soutěže.  Výherce oznámí svou doručovací adresu a vybranou výhru, na kterou uveřejnil link a její velikost na info@woox.cz, věci pošleme do 1 týdne.

Soutěž pořádá a na fanfáry zahraje: Sun ski sport s.r.o., Jeseník v Jesenických Jeseníkách, DIC: cz268688881

 

VÝSLEDNÍK:

Vytasili jsme osmičku. Osmá odpověď v pořadí byla blbě, devátá taky, desátá jakbysmet, jedenáctá krapet mimo a dvanáctá byla první správná: 

Hola,hola 

na klučičích a holčičích flanelkách je celkem 123 knoflíků
Díky Katka Václavíčková
 
Nejvíc nás pobavil dadaistický Aleš Malásek: protože je dobrá jak párek a já párky rád.
 
Obří dík  veškerenstvu za účastnění se wooxusního soutěžení, víděsící nechť avizují telegraficky na info@woox.cz, kam s tím flanelem.
 
 
 

 

 

 
Nahoru