inventůra

Soutěž pro bystré počtáře s detektivními sklony. Spočítejte, kolik různých wooxusních oblečků je navlečeno na lidech na fotkách v galerii Caseless a na videu z jejich vystoupení před woox krámkem v Šumperku. Pokud je na různých fotkách a videu jedna věc několikrát, počítá se za jedna. Caseless team nepřevlíkal trika, kluci měli celý den jedno. Svůj tip napište do komentáře pod galerii na www.facebook.com/wooxface. Ze správně sčítajících vylosujeme tři výherce, z nichž první bere mikinu, druhý trígo a třetí flipflopy podle vlastního vybrání.

videjo tuhle: https://www.youtube.com/watch?v=qEHKa2cP4Po&feature=plc

Výslednice:

Všechny správně sčítající  jsme naházeli do kšiltofky (vzorek woox trackerky na příští rok) a povytáhli jsme:

1. Lukša ChocolatePoo Novotný : mikina

2. Iveta Vítová : triko

3. Marek Hořelka : flipflopy

Ostatním, kteří taky nasčítali ohavnou třináctku, ale z hučky jsme je nevytáhli pošleme wooxusní obaleč na foun, když nám na info@woox.cz napíšou, kam s ním. (vítěze taky prosíme o důvěrný  mail s adresou).

Dík jak sviň za účastnictví.

 

_dsc1045_600

Pravidla soutěže:

 

Napište do komentáře pod galerii Caseless na www.facebook.com/wooxface počet kusů různých oblečení značky WooX, které je oblečeno na lidech. Pokud se na více záběrech objevuje stejné triko, mikina atd. několikrát, počítá se jako 1. V úterý 25/09/2012 vyhlásíme vítěze na www.woox.cz a tím skončí možnost vyhrát komentářem k aktuálnímu obrázku.

Kdo a co vyhraje: první vylosovaný vyhrává mikinu, druhý triko a třetí flipflopy podle vlastního výběru.

 

Na výhru nevzniká právní nárok, ale rádi pošlem, žádný strach. Vyhrazujeme si právo na změnu soutěžních podmínek i v průběhu soutěže.  Výherce oznámí svou doručovací adresu a vybranou výhru na info@woox.cz, věc pošleme do 1 týdne. Soutěž probíhá v srpnu a září 2012.

Soutěž pořádá a na fanfáry zahraje: Sun ski sport s.r.o., Jeseník v Jesenických Jeseníkách, DIC: cz268688881

 

 

 

Nahoru