hominidi

 

 

Všichni hominidi jsou schopni rozpoznat svého budoucího partnera na vzdálenost stovek metrů. Paviáni proto mají červené zadky a šimpanzové předvádí opičárny. Nebojte se, není třeba si barvit pozadí a šaškovat, máme pro vás alternativu: holčičí http://www.woox.cz/cs/obleceni/holky/mikiny/ a klučičí http://www.woox.cz/cs/obleceni/kluci/mikiny/ mikiny s integrovaným atraktantem pozornosti. Napište do komentáře pod obrázek na https://www.facebook.com/wooxface, čí pozornost byste rádi přitáhli a uveďte link, kterou mikinu na to použijete. 

 

Nejwooxusnější plán nafasuje jednu, vylosovanec druhou. Soutěžní jsou všechny  funkční linky, které budou viset ve středu 26/02/2014 v pravé poledne.

 

Příklad správného znění příspěvku:

Můj kocour na mě kašle. Možná by mě začal brát na vědomí, kdybych se před ním producíroval v téhle mikině: http://www.woox.cz/cs/obleceni/kluci/mikiny/score-sweatshirt-grey/id=1411302.

Nejvtipnějšího výherce vybere porota složená ze zaměstnanců firmy Sun ski sport s.r.o. podle svého subjektivního dojmu. Rozhodnutím poroty může jeden soutěžící zvítězit maximálně ve dvou soutěžích, pokud se tak stane, další příspěvky stejného soutěžícího budou zařazeny ke slosování, porota je však posuzovat nebude.  Postup losování: příspěvky budou seřazeny podle data a času přijetí. Počet příspěvků odpovídá poštu soutěžících - počtu losovaných čísel. Náhodně vybrané číslo prostředníctvím aplikace random.org vítězí.

Na výhru nevzniká právní nárok, ale rádi pošlem, žádný strach. Vyhrazujeme si právo na změnu soutěžních podmínek i v průběhu soutěže.  Výherce oznámí svou doručovací adresu a vybranou výhru, na kterou uveřejnil link a její velikost na info@woox.cz, věci pošleme do 1 týdne.

Soutěž pořádá a na fanfáry zahraje: Sun ski sport s.r.o., Jeseník v Jesenických Jeseníkách, DIC: cz268688881

 

VYHAŠENÍ:

1. MÍSTO  za ftipnost

Miki Pinkipie

mandala nás pobavila neskutečně:

 

 

VYLOSOVANEC: Kačka Vrabcová

Všem strašlivě děkujeme, obzvláště za malování, fotopříběhy a verše, příště to nastopro klapne. 

Nahoru