Fusekle mluví

 

ŠESTERO FUSEKLÍ PRO NEJSRANDOVNĚJŠÍ DABÉRY

Wooxusní fusekle mluví. Nadabujte vesmírný rozhovor srandovnějc než ostatní a vyhrajte 6 párů fuseklí na každý den kromě neděle, kdy se jenom leží. Je třeba zvolit správný rod, jedny jsou totiž ponožky pro holky a druhé klučičí fusekle . Konečník ve středu 18.02.2015 v poledne, v tom okamžení. 

Soutěžní jsou všechny publikovatelné příspěvky pověšené pod vesmírný obrázek na www.facebook.com/wooxface které dobelhají do středy 18/02/2015 12:00:00. Zvítězí jeden příspěvek s největším počtem lajků, další dva vybere Richard Woox  podle svého chabého úsudku a pokleslého smyslu pro přízemní humor. 

PŘÍKLAD SPRÁVNÉHO ZNĚNÍ PŘÍSPĚVKU:

- Hezký nohy

- %'(/!"_:?

 

Ofiko to je takhe

2 nejoriginálnější  výherce vybere porota složená ze zaměstnanců firmy SUN SKI SPORT s.r.o. podle svého subjektivního dojmu. Rozhodnutím poroty může jeden soutěžící zvítězit maximálně ve dvou soutěžích, pokud se tak stane, další příspěvky stejného soutěžícího budou zařazeny do soutěže, porota je však posuzovat nebude.  3. soutěžící vyhrává největším počtem lajků nebo sdílení (vyšší z čísel vyhrává) u svého příspěvku.

Na výhru nevzniká právní nárok, ale rádi pošlem, žádný strach. Vyhrazujeme si právo na změnu soutěžních podmínek i v průběhu soutěže.  Výherce oznámí svou doručovací adresu a vybranou výhru, na kterou uveřejnil link a její velikost na info@woox.cz, věci pošleme do 1 týdne.

Soutěž pořádá a na fanfáry zahraje: Sun ski sport s.r.o., Jeseník v Jesenických Jeseníkách, DIC: cz268688881

 

VÝSLEĎ:

Nejvíc hlasů naakumuloval D.B.

Nejrozveselovací klucí:

1. Svooby Doo 

- Hele smrdí ti z pusy.
- Ne, to je tvůj skafandr.

2. J.P.
Modrá: Hledám tu pravou...
Zelená: Eeee???

Žampióni nechť kontaktují info@woox.cz pro obdaření. Obří dík za účastník, příště pokračovník.

Nahoru