Flíska zadarmo pro dva pátrače.

Napište na info@woox.cz, co se píše na dřevěných knoflících letošních pánských a dámských flísek. Předmět mailu nechť je  "knoflík". 

Poté napište na wooxface, jaký nápis by se vám líbil na příští kolekci  a přidejte link na klučičí nebo holčičí flísku, kterou chcete bez platidel. Zvítězí jeden vylosovaný email a jeden nejzábavnější slogánek.

Soutěžní budou  všechny publikovatelné příspěvky s funkčními linky směřujícími na jakoukoli wooxusní  flísku na www.woox.cz, které kdo vyvěsí  do pondělí 19/10//2015 12:00:00 na wooxface a všechny maily se správnou odpovědí, které dorazí na info@woox.cz se subjektem "knoflík" ve stejné lhůtě. Zvítězí jeden vylosovaný šťastlivák, druhého vybere Richard Woox  podle svého chabého úsudku a pokleslého smyslu pro přízemní humor. 

 

Příklad správného znění příspěvku na FB:

Na knoflíku bych chtěl mít příští rok napsáno: Tohle je čudlík. Až vyhraju, pošlete: http://www.woox.cz/fleece/tune-fleece-ladies-button-yelo

 

Ofiko to je takhe

Jednoho nejoriginálnějšího výherce vybere porota složená ze zaměstnanců firmy Sun ski sport s.r.o. podle svého subjektivního dojmu. Rozhodnutím poroty může jeden soutěžící zvítězit maximálně ve dvou soutěžích, pokud se tak stane, další příspěvky stejného soutěžícího budou zařazeny do soutěže, porota je však posuzovat nebude.  2. soutěžící vyhrává vylosováním enginem random.org, kdy číslo soutěžícího je pořadí, ve kterém přišel jeho mail  mezi všemi maily zařazenými do slosování.

Na výhru nevzniká právní nárok, ale rádi pošlem, žádný strach. Vyhrazujeme si právo na změnu soutěžních podmínek i v průběhu soutěže.  Výherce oznámí svou doručovací adresu a vybranou výhru, na kterou uveřejnil link a její velikost na info@woox.cz, věci pošleme do 1 týdne.

Soutěž pořádá a na fanfáry zahraje: Sun ski sport s.r.o., Jeseník v Jesenických Jeseníkách, DIC: cz268688881

 

 

Nahoru