TRANSCREATOR

Richard WooX chce do světa. Toho anglicky mluvícího především. Pokud se ti líbí popisky na www.woox.cz a komunikační štýl www.facebook.com/wooxface , angličtina je tvůj rodný jazyk, ale tomuhle inzerátu rozumíš, šířit slávu wooxusního forichtungu by tě náramně bavilo a máš čas přidat se do party, zahalekej, ozveme se v zápěstí.

Místo: židle a wifi kdekoli na světě
Náplň: tvorba popisků a  blogu, komunikace, překlad frontendu webu
Schopnosti: zaujmout stylem, kompozicí, novotvary, legrací a lehkou nonšalancí.

TOHLE CHCEŠ? TAJDLE VYPLŇ FORMULÁKA


BRAND MANAGER


Na společnou cestu wooxusním byznysem hledáme bystrou, nebojácnou, svobodomyslnou, protřelou, nadmíru schopnou a inspirativní bytost, se kterou uděláme z lokálního brandu globální.

Místo: Praha, Jeseník, nebo někde mezi. 
Náplň: brandbuilding na všech frontách, jednání s partnery různých  barev a vyznání, marketing magic, ambasadorství. Budeme ti k ruce a po vůli, ale do kopce musí každý sám. 
Schopnosti: inspirovat, motivovat a zapálit okolí, vidět příležitosti tam, kde jiní chytají lelky. Analytické myšlení, jasnozřivost, kreativita.
Vzdělání: Vysokánská škola, případně expertní zkušenost a drajv, co ji nahradí.

TOHLE CHCEŠ? TAJDLE VYPLŇ FORMULÁKA


NÁVRHÁŘ(KA), DESIGNÉR(KA), VYNÁLEZCE(KYNĚ)
 
Víc famózních střihů! Ještě víc wooxusních produktů! Třeseme se na všechno krásné, chytré, inovativní. Textil, kůže, dřevo, mezigalaktická prahmota…..každý materiál nás zajímá, cokoli výjimečného chceme vyrábět.  Umíš navrhnout skvělý produkt? Chceme s tebou chodit. Na pivo a tak. 

Místo: Země a podobně inspirativní planety
Náplň: Tvorba wooxusního forichtungu. Navrhování oblečení, doplňků či jakýchkoli jiných produktů, pro které se nadchneme a budeme chtít spolu zhmotit. K textilní a kožedělné rukodílně brzo přidáme dřevo a pak kdoví co. Vybereme materiál, který tě nadchne a z něj vytvoříme wooxus, co nadchne celý zbytek populace. 
Schopnosti: nadpřirozené. Ty jediný(á) víš, jak to děláš a co k tomu potřebuješ umět. 
Vzdělání: nás příliš nezajímá.

TOHLE CHCEŠ? TAJDLE VYPLŇ FORMULÁKA
 

Nahoru