Dream jobsVÝROBA OBLEČENÍ

Hledáme nové šikovné kolegyně/kolegy do vlastní šicí dílny v Jeseníku. Jestli dobře šijete a  práce vás baví, vyplňte, prosím tento formulář, nebo volejte Ivě na 776115511, těšíme se na vás.

Místo: Wooxusní dílna, Jeseník, Bezručova 1371


TRANSCREATOR

Richard WooX chce do světa. Toho anglicky mluvícího především. Pokud se ti líbí popisky na www.woox.cz a komunikační štýl www.facebook.com/wooxface , angličtina je tvůj rodný jazyk, ale tomuhle inzerátu rozumíš, šířit slávu wooxusního forichtungu by tě náramně bavilo a máš čas přidat se do party, zahalekej, ozveme se v zápěstí.

Místo: židle a wifi kdekoli na světě
Náplň: tvorba popisků a  blogu, komunikace, překlad frontendu webu
Schopnosti: zaujmout stylem, kompozicí, novotvary, legrací a lehkou nonšalancí.

TOHLE CHCEŠ? TAJDLE VYPLŇ FORMULÁKA


NÁVRHÁŘ(KA), DESIGNÉR(KA), VYNÁLEZCE(KYNĚ)
 
Víc famózních střihů! Ještě víc wooxusních produktů! Třeseme se na všechno krásné, chytré, inovativní. Textil, kůže, dřevo, mezigalaktická prahmota…..každý materiál nás zajímá, cokoli výjimečného chceme vyrábět.  Umíš navrhnout skvělý produkt? Chceme s tebou chodit. Na pivo a tak

Místo: Země a podobně inspirativní planety
Náplň: Tvorba wooxusního forichtungu. Navrhování oblečení, doplňků či jakýchkoli jiných produktů, pro které se nadchneme a budeme chtít spolu zhmotit. K textilní a kožedělné rukodílně brzo přidáme dřevo a pak kdoví co. Vybereme materiál, který tě nadchne a z něj vytvoříme wooxus, co nadchne celý zbytek populace
Schopnosti: nadpřirozené. Ty jediný(á) víš, jak to děláš a co k tomu potřebuješ umět
Vzdělání: nás příliš nezajímá

TOHLE CHCEŠ? TAJDLE VYPLŇ FORMULÁKA


VÝROBA KOŽENÝCH A TEXTILNÍCH DOPLŇKŮ

Hledáme nové šikovné kolegyně/kolegy do vlastní kožedílny dílny v Jeseníku. Jestli dobře šijete a práce s kůží a textilem vás baví, vyplňte prosím tento formulář nebo volejte Mirkovi na +420778491709, těšíme se na vás.

Místo: Wooxusní kožedílna, Jeseník, Bezručova 1371Nahoru