WOOXUSNÍ ASISTUJÍCÍ

náramně by se nám včil v Jeseníku šiknul někdo velmi šikovný na pomoc s vyřizováním produktové a administrativní agendy, která nás náramně baví, ale už je jí příliš. Wooxusní asistující by měl umět číst a psát a to i anglicky, velmi oceníme vášeň pro odívání, cit pro detail, bystré oko, které rozpozná ošklivou věc od hezké, dobré lazení, nadšení a wooxusnost. Nebudeme se zlobit, když budeš psát všema prstama, líp to pak odsejpá. Pro začátek stačí ty na rukou.

Místo: Jeseník
Náplň: komunikace s dodavateli, s naší Jesenickou šicí dílnou, hlídání termínů, agenda produkčních meetingů, mezi jesenickou a pražskou částí gangu a spousta další zábavy.
Schopnosti: pečlivost, nadhled, zaměření na termíny, organizovanost, entuziasmus, samostatnost, touha růst. Vzdělání: jakékoli textilní je super bonus, ale hledáme především skvělého a schopného kolegu/kolegyni, který nás i sebe posune dál.

TOHLE CHCEŠ? TAJDLE VYPLŇ FORMULÁKA


BRAND MANAGER

Na společnou cestu wooxusním byznysem hledáme bystrou, nebojácnou, svobodomyslnou, protřelou, nadmíru schopnou a inspirativní bytost, se kterou uděláme z lokálního brandu globální.

Místo: Praha, Jeseník, nebo někde mezi. 
Náplň: brandbuilding na všech frontách, jednání s partnery různých  barev a vyznání, marketing magic, ambasadorství. Budeme ti k ruce a po vůli, ale do kopce musí každý sám. 
Schopnosti: inspirovat, motivovat a zapálit okolí, vidět příležitosti tam, kde jiní chytají lelky. Analytické myšlení, jasnozřivost, kreativita.
Vzdělání: Vysokánská škola, případně expertní zkušenost a drajv, co ji nahradí.

TOHLE CHCEŠ? TAJDLE VYPLŇ FORMULÁKA


NÁVRHÁŘ(KA), DESIGNÉR(KA), VYNÁLEZCE(KYNĚ)
 
Víc famózních střihů! Ještě víc wooxusních produktů! Třeseme se na všechno krásné, chytré, inovativní. Textil, kůže, dřevo, mezigalaktická prahmota…..každý materiál nás zajímá, cokoli výjimečného chceme vyrábět.  Umíš navrhnout skvělý produkt? Chceme s tebou chodit. Na pivo a tak. 

Místo: Země a podobně inspirativní planety
Náplň: Tvorba wooxusního forichtungu. Navrhování oblečení, doplňků či jakýchkoli jiných produktů, pro které se nadchneme a budeme chtít spolu zhmotit. K textilní a kožedělné rukodílně brzo přidáme dřevo a pak kdoví co. Vybereme materiál, který tě nadchne a z něj vytvoříme wooxus, co nadchne celý zbytek populace. 
Schopnosti: nadpřirozené. Ty jediný(á) víš, jak to děláš a co k tomu potřebuješ umět. 
Vzdělání: nás příliš nezajímá.

TOHLE CHCEŠ? TAJDLE VYPLŇ FORMULÁKAWOOXUSNÍ ŠATNÁŘ(KA)


Wooxusní šatna na pražské náplavce je krámek jaksepatří. Na hlavní pracovní poloměr tuze rádi přivítáme skvělou kolegyni či kolegu – nemilejšího prodávajícího od Prahy po Vídeň.
 
Místo: Praha, Rašínovo nábřeží
Náplň: fulltime pomyšlení pro wooxusní zákazníky. Ti jsou nejlepší na světě, takže potřebujeme právě tebe, páč seš taky.
Schopnosti: radost, optimismus, entuziasmus, touha komunikovat se všemi těmi skvělými lidmi kolem, pečlivost, dochvilnost, wooxusnost.
 
TOHLE CHCEŠ? TAJDLE VYPLŇ FORMULÁKA
 


Nahoru