Bacha, ať vás neušlapou

 

Čepice zadarmo pro tři žadatele o bezplatné fasování wooxusních pletenců.

Napište na wooxface, co všechno by se vám mohlo přihodit bez fungloidního zateplení a přidejte link na pleteninu, kterou nutně potřebujete. Zvítězí dva nejvíce originalitní scénáře a jeden s největší cifrou lajků. 

Soutěžní jsou všechny publikovatelné příspěvky s funkčními linky směřujícími na jakýkoli produkt na www.woox.cz v kategorii doplňky - čepice které dobelhají do úterý 25/11//2014 23:59:59. Zvítězí jeden příspěvek s největším počtem lajků, další dva vybere Richard Woox  podle svého chabého úsudku a pokleslého smyslu pro přízemní humor. 

 

Příklad správného znění příspěvku na FB:

Bez http://www.woox.cz/cs/doplnky/vsichni/cepice/angie-beanie/id=1420905 budu mít místo mozku z ledu kostku. 

 

Ofiko to je takhe

2 nejoriginálnější  výherce vybere porota složená ze zaměstnanců firmy Sun ski sport s.r.o. podle svého subjektivního dojmu. Rozhodnutím poroty může jeden soutěžící zvítězit maximálně ve dvou soutěžích, pokud se tak stane, další příspěvky stejného soutěžícího budou zařazeny do soutěže, porota je však posuzovat nebude.  3. soutěžící vyhrává největším počtem lajků nebo sdílení (vyšší z čísel vyhrává) u svého příspěvku.

Na výhru nevzniká právní nárok, ale rádi pošlem, žádný strach. Vyhrazujeme si právo na změnu soutěžních podmínek i v průběhu soutěže.  Výherce oznámí svou doručovací adresu a vybranou výhru, na kterou uveřejnil link a její velikost na info@woox.cz, věci pošleme do 1 týdne.

Soutěž pořádá a na fanfáry zahraje: Sun ski sport s.r.o., Jeseník v Jesenických Jeseníkách, DIC: cz268688881

VÝSLEĎ:

Nejvíc kvitujících  nastřádal Pavel Sládek (23:59:59 jich bylo 58)

Vtipný byl každý druhý, takže porota traumatizovaná, zoufalá a nerozhodná. Nakonec vítězí Terezina  báseň s Beátiným Coming outem:

 

Tereza Matějková U mne je to jednoduché, 
mám já jedno místo hluché.
Jsou to moje dredy, 
které už od středy
naříkají na chlad, zimu, 
chtějí tuhle pleteninu:
http://www.woox.cz/cs/doplnky/vsichni/cepice/edith-beanie/id=1420909

 

Beáta Camarero Jako lesba se bojím, že nebudu bez této čepky dostatečně teplá. http://www.woox.cz/cs/doplnky/vsichni/cepice/russel-beanie/id=1420918

Ostatním veselým přispěvatelům včetně Dámy Hranostajové a Teresy Kunikové se strašlivě omlouváme, dříme ve vás génius, příště klapnem. Šampiony prosíme o milostné psaní s geolokačními inštrukcemi na info@woox.cz.

 

 

 

 
Nahoru