babí léto

Na večerní posezení u padesátimetrového bazénu na vaší zahradě se bude hodit flíska i softshellka. Neradi za věci platíte? V pořádku, pošlem zadarmo. Stačí vymyslet krátký scénář dialogu babičky Filenky a babičky Vlastičky a napsat ho do komentáře pod obrázek, nejpovedenější odměníme. Babičky jsou skutečné, vlastní a jsou na facebooku, tak s rozumem.

Babičky si pročetly komentáře, u některých se chichotaly, občas kroutily hlavou a u tohodle se řezaly jako malý holky za prohibice:

Michal Janů Antónie, cítím se, jako by mi zase bylo sedmnáct. Jakto ?
Nechtějí mi nikde nalít.

Díky všem za zábavu, tobě Michale gratulujem, vyber si mikinu na http://www.woox.cz/cs/obleceni/kluci/mikiny/ a napiš na info@woox.cz kerou a kam.

babi-leto-final-orez_600

 

 

Pravidla soutěže:

 

Napište do komentáře pod obrázek na www.facebook.com/wooxface, co si babičky v babím létě povídají . Ve středu 19/09/2012 vyhlásíme vítěze na www.woox.cz a tím skončí možnost vyhrát komentářem k aktuálnímu obrázku. Zřejmě  ale v zápětí pověsíme novou, takže můžete pokračovat v krasojízdě.

Kdo vyhraje: rozhovor, který nás nejvíce zaujme svým důvtipem, brilantností, pointou a tak.

Ceny: vítěz vybírá flísku nebo softshellku  podle toho, co se mu/jí líbí.

 

Omezení: vulgární, urážlivé a jinak přízemní komentáře budou vymazány, jejich autoři vyhlazeni.

Na výhru nevzniká právní nárok, ale rádi pošlem, žádný strach. Vyhrazujeme si právo na změnu soutěžních podmínek i v průběhu soutěže.  Výherce oznámí svou doručovací adresu a vybranou výhru na info@woox.cz, věc pošleme do 1 týdne. Soutěž probíhá v srpnu a září 2012.

Soutěž pořádá a na fanfáry zahraje: Sun ski sport s.r.o., Jeseník v Jesenických Jeseníkách, DIC: cz268688881

 

 

Nahoru