99999


 

Jakákoli wooxusní zbožověc bez placení pro dva z 99.999 nejwooxusnějších fajnšmekrů světa.

Pošlete mail se subjektem "devítky" na woox@woox.cz, ve kterém budou linky na všechny wooxus věci použité v banýrku (bacha, je tam jeden chyták) a na http://www.facebook.com/wooxface pověste odkaz na jakýkoli wooxkus, který byste rádi bez placení.

Pokud máte štěstí v lásce a jackpoty vás míjejí, přidejte na zeď k linku  vysvětlení, proč jste wooxusní fajnšmekři. Nejwooxusnější důvod nafasuje jednu, vylosovanec druhou. 

Soutěžní jsou všechny maily,  které dobelhají do pondělí 04/8/2014 23:59:59 a linky, které se na zdi objeví takytak . Z klobouku budeme tahat mailoidy, dokud nenarazíme na první správnou odpověď a prvního výděse, druhého vybere Richard Woox na FB podle svého chabého úsudku a pokleslého smyslu pro přízemní humor. 

 

 

Příklad správného znění příspěvku na FB:

Wooxusní fanynkou jsem z donucení a pod pohrůžkou násilí. Mé utrpení by zmírnila: http://www.woox.cz/cs/obleceni/holky/fleece/tune-fleece-hoodie-dark/id=1411326

 

Ofiko to je takhe

Nejvtipnějšího výherce vybere porota složená ze zaměstnanců firmy Sun ski sport s.r.o. podle svého subjektivního dojmu. Rozhodnutím poroty může jeden soutěžící zvítězit maximálně ve dvou soutěžích, pokud se tak stane, další příspěvky stejného soutěžícího budou zařazeny ke slosování, porota je však posuzovat nebude.  Postup losování: příchozí maily budou seřazeny podle data a času přijetí. Počet příspěvků odpovídá poštu soutěžících - počtu losovaných čísel. Náhodně vybrané číslo prostředníctvím aplikace random.org představuje potenciálního vítěze, pokud je jeho odpověď správná. V případě chybné odpovědi se posuzuje další vyšší pořadové číslo a to do té doby, dokud nebude odpověď správná. V případě dosažení nejvyššího čísla v pořadí bez nalezení správné odpovědi, pokračuje posuzování od č. 1.

Na výhru nevzniká právní nárok, ale rádi pošlem, žádný strach. Vyhrazujeme si právo na změnu soutěžních podmínek i v průběhu soutěže.  Výherce oznámí svou doručovací adresu a vybranou výhru, na kterou uveřejnil link a její velikost na info@woox.cz, věci pošleme do 1 týdne.

Soutěž pořádá a na fanfáry zahraje: Sun ski sport s.r.o., Jeseník v Jesenických Jeseníkách, DIC: cz268688881

 

VÝSLEDNÍK:

Nejšťastnější číslo je šestnáctka, nejšťastnější wooxer kaktusak42@seznam.cz

Vtipní jsou lautr všichni, o malinkatý kousek nejvtipnější zřejmě Michal Skřebský z hanácké hané.

Víděse prosíme o adresu a inštrukce na info@woox.cz, všechny ostatní toliko  o adresu, pošleme wooxusní mikrověc proti smutku a zoufalstvní.

 

Nahoru